Certyfikacja systemów ISO, BRC, IFS, FSSC - Isoqar

Certyfikacja / recertyfikacja systemów ISO i produktów

Interesującą Państwa certyfikację lub recertyfikację ISO albo produktów można wyszukać poniżej na dwa sposoby: według pięciu głównych obszarów w których działamy lub według branży w której działa Państwa organizacja.

 

ISOQAR CEE przeprowadza audity certyfikujące na zgodność z takimi normami jak ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001, ISO 50001, BRC Food, IFS Food, FSSC 22000 i wiele innych. Pełna lista dostępna jest w poniższych kategoriach. 

 

Sprawdz TUTAJ jak wygląda proces certyfikacji, krok po kroku, w wyniku którego można otrzymać akredytowany certyfikat.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości lub  pytania i przygotujemy dopasowaną do Państwa firmy ofertę na certyfikację.

Certyfikacja według branży

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ISOQAR CEE  Sp. z o.o. ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty realizujące usługę mass mailingu

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego

7) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie (opcje: subskrypcji, itp.) a konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej

8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w (opcje: subskrypcji newslettera, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach)

Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu (opcje: subskrypcji newslettera, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach)

Regulamin plików cookies