Certyfikat PN-EN 15224 - ISOQAR

Certyfikat PN-EN 15224

PN-EN 15224 - Usługi sektora ochrony zdrowia – Systemy zarządzania jakością.

Norma PN-EN 15224 została stworzona z myślą o Służbie Zdrowia, dlatego jest przeznaczona dla wszystkich podmiotów medycznych, niezależnie od ich wielkości lub specyfiki.

 

Może być stosowana na wszystkich szczeblach kierownictwa organizacji do oceny zdolności organizacji do spełnienia potrzeb i oczekiwań pacjentów jak również innych Klientów.

 

Norma PN-EN 15224 bazuje na normie ISO 9001, ale wprowadza dodatkowe wymagania odnoszące się do branży medycznej - skupia się na procesach klinicznych i zarządzaniu w nich ryzykiem w celu propagowania wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

Wymagania PN-EN 15224

 • analiza ryzyka i zagrożeń związanych z bezpieczeństwem pacjenta;
 • działania w odpowiedzi na zidentyfikowane zagrożenia w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa ich wystąpienia;
 • nadzór nad zdarzeniami niepożądanymi, mogącymi wystąpić w procesie leczenia;

Dlaczego warto certyfikować PN-EN 15224?

Certyfikacja PN-EN 15224 niesie ze sobą szereg korzyści, m.in.:

 • poprawę jakości świadczonych usług,
 • ujednolicenie działań i procesów w organizacji,
 • przejrzysty proces leczenia,
 • poprawę warunków pracy,
 • ograniczanie ryzyka wynikającego ze świadczenia usług medycznych,
 • wykluczenie potencjalnych zagrożeń i zdarzeń niepożądanych,
 • poprawę konkurencyjności,
 • dodatkowe punkty w kontraktowaniu NFZ,
 • rozwój placówki medycznej,
 • działanie zgodne z prawem i przepisami.

Jaki jest koszt certyfikacji PN-EN 15224?

W ISOQAR stosujemy praktykę „szycia oferty na miarę". Bierzemy pod uwagę wiele czynników przed przedstawieniem kosztów certyfikacji.


W celu uzyskania oferty zachęcamy do wypełnienia Zapytania ofertowego lub kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ISOQAR CEE  Sp. z o.o. ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty realizujące usługę mass mailingu

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego

7) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie (opcje: subskrypcji, itp.) a konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej

8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w (opcje: subskrypcji newslettera, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach)

Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu (opcje: subskrypcji newslettera, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach)

Regulamin plików cookies