Europejska Konferencja CSCMP 2019

Europejska Konferencja CSCMP 2019

W dniach 16-17 maja 2019 w Warszawie odbędzie się najważniejsze wydarzenie dotyczące łańcucha dostaw w tym roku - Europejska Konferencja CSCMP.

 

Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w sesjach dotyczących rozwiązań przyszłości oraz rzeczywistych strategii realizowanych w celu optymalizacji i przekształceń łańcucha dostaw. Wykłady prowadzone będą przez wyspecjalizowanych pracowników naukowych i osoby zajmujące się zagadnieniami łańcucha dostaw na co dzień.

 

Udział w konferencji, to także świetna okazja aby nawiązać kontakty z wiodącymi, nowymi i przyszłymi liderami łańcucha dostaw z całego świata.

 

Rejestracja uczestników możliwa jest na stronie www.cscmpeurope.org, na której dostępny jest również pełny program konferencji.

 

Przypominamy, że ISOQAR realizuje również usługi dla branży logistycznej i transportowej w zakresie certyfikacji na zgodność z następującymi standardami:

  • ISO 9001 – System Zarządzania Jakością.
  • ISO 28000 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw.
  • ISO 14001 – System Zarządzania Środowiskowego.
  • ISO/IEC 27001 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.
  • ISO 22301 – System Zarządzania Ciągłością Biznesu.
  • ISO 45001 – System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.
  • ISO 50001 – System Zarządzania Energią.
  • IFS Logistics.
  • BRC Storage and Distribution.

 

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat certyfikacji dla branży transportowo-logistycznej zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 649-76-64 lub wysłania wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ISOQAR CEE  Sp. z o.o. ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty realizujące usługę mass mailingu

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego

7) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie (opcje: subskrypcji, itp.) a konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej

8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w (opcje: subskrypcji newslettera, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach)

Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu (opcje: subskrypcji newslettera, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach)

Regulamin plików cookies